Solidny Partner

Produkty STIHL i VIKING są sprzedawane wyłącznie przez specjalnie przeszkolonych Autoryzowanych Dealerów STIHL. Działanie takie wynika z jednego podstawowego powodu. Każdy, kto stawia wysokie wymagania odnośnie jakości i funkcjonalności pilarki łańcuchowej, oczekuje również profesjonalnej obsługi. Takich usług nie zapewni dowolny sklep czy market. Przekonajcie się Państwo sami do tego rozwiązania i pozwólcie, by doradzał Państwu zlokalizowany w okolicy Autoryzowany Dealer STIHL.

Fachowe Doradztwo

Począwszy od zastosowań profesjonalnych aż po drobne prace w przydomowym ogrodzie - Autoryzowany Dealer STIHL do każdego zadania znajdzie dla Państwa odpowiednie urządzenie. Udzieli Państwu wskazówek związanych z bezpieczną i prawidłową obsługą urządzenia. Zaufajcie Państwo Autoryzowanemu Dealerowi STIHL, on doskonale zna się na rzeczy.

Orginalne części zamienne i akcesoria

Akcesoria STIHL i VIKING - wszechstronność godna szerokiego zakresu zastosowań: dostosujcie Państwo swoje urządzenie do każdego zadania i zapytajcie Państwo Autoryzowanego Dealera STIHL o naszą bogatą ofertę akcesoriów. Można w niej znaleźć również oryginalne części zamienne STIHL. Tylko dzięki nim możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość i sprawność, której oczekujecie od urządzeń STIHL.

Serwis STIHL

Serwis STIHL świadczony jest przez Autoryzowanych Dealerów. Serwis STIHL zapewnia Klientowi:
- Fachowe doradztwo
- Kompetentny instruktaż
- Bogatą ofertę akcesoriów
- Obszerny zakres prac konserwacyjnych i serwisowych
- Szybką naprawę i dostarczenie oryginalnych części zamiennych
Pracownicy Autoryzowanego Dealera STIHL są regularnie szkoleni przez pracowników firmy STIHL. Przekonajcie się Państwo sami: żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.


Skontaktuj się z nami